Анонс другого туру (10.12.2017)

IMG-0acba39ec95f2ec17e7404ad2ba73088-V

«Дніпро» — «Стугна» — початок о 9:45

Очевидно, що «Дніпро», після рогзгрому «Кристала», розраховує на впевнену перемогу та є очевидним фаворитом протистояння. Але, якщо згадати виступи команди «Максіма-Україна» у регулярному футбольному чемпіонаті Обухова 2017 року (а кістяк «Максіми-України» складався з гравців, які у футзалі представляють команду «Дніпро»), то були такі результати, як перемога над Енергопромом з рахунком 1:0, і в той же час поразка від «Стугни» (2:3). Взагалі, багато матчів, де футболісти з Українки були явними фаворитами, закінчувалися несподіваними результатами. Подивимось, як буде у футзалі.

 

«Інвест Груп» — «Титан» — 10:40

Обухівська команда, після нічиєї з «Комунальником» в першому турі, якщо хоче реально претендувати на перемогу в чемпіонаті, мабуть що зобов’язана перемегати молоду команду з Великих Дмитровичів. У випадку будь-якого іншого результату буде дуже складно наздоганяти, наприклад, Енергопром на дистанції в 9 турів. Титан також спробує отримати першу перемогу в чемпіонаті, після того як зіграли 5:5 з «Максімою», ведучи в рахунку 3:0.

 

«Інтерфом» — «Енергопром» — 11:35

Енергопром очікує непроста гра проти команди, де зібрані дуже сильні футболісти з міста Обухова, такі як Дубовий Олександ (відмітився хет-триком у ворота «Стугни»), Безкоровайний Павло та інші. Обидва колективи в першому турі здобули впевнені перемоги. Мабуть, переможець цієї гри отримає статус одного з фаворитів чемпіонату.

 

«Комунальник» — «Кристал» — 12:30

Обидва колективи в першому турі продемонстрували доволі несподівану гру та результати. Та, якщо «Комунальник» відмітився в цьому напрямку зі знаком «+», зігравши внічию з «Інвестом» з рахунком 3:3, то козинські футболісті зазнали нищівної поразки 4:11 та стали гіршою командою чемпіонату за результатами першого туру. Подивимось, чи зможе реабілітуватися «Кристал», та чи зможе «Комунальник» довести, що нічия з «Інвест Групом» була не випадковим результатом.

 

«Нива» — «Максіма» — 13:25

На двох «Нива» та «Максіма» в першому турі забили 13 голів та пропустили у власні ворота 10 м’ячів. «Нива» серйозно налаштована на призові місця в цьому футзальному сезоні, що довела 8 м’ячами у ворота «Інтера» та неабиякою зарядженістю на боротьбу (що правда вилилось у 10 фолів за гру), а «Максіма» продемонструвала велику волю до перемоги звівши матч з «Титаном», в якому команада з Українки поступалася з рахунком 0:3, у нічию 5:5.  Тому очікуємо в цьому матчі на серйозну боротьбу за перемогу та велику кількість голів.

 

«Світанок» — «Інтер» — 14:20

Команді з Григорівки, яка зайняла дещо несподіване третє місце у регулярному чемпіонаті Обухова 2017, поки що непросто дається перехід на футзальний майданчик Будинку культури Обухова. Результатом стала блікла гра та поразка без особливих шансів на інший результат від «Енергопрому». «Інтер» також поступився у першому турі «Ниві» з Яблуневого з рахунком 5:8, але виглядав доволі пристойно, та зазнав поразки в основному через провальний початок матчу, в якому було пропущено три швидкі м’ячі. В будь-якому випадку команди будуть битися за перші очки в чемпіонаті.

 

Дискваліфіковані гравці: Мількевич Олександр (команда «Інвест Груп», матч против «Титан»), Щербачов Іван (команда «Стугна», проти «Дніпро»).

 

 

 

 

 

 

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий